User Tools

Site Tools


uk:start

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
uk:start [2018/02/05 22:02]
oleh
uk:start [2018/02/05 22:06]
oleh
Line 10: Line 10:
  
 **Деякі з багатьох включених програм:​**\\ **Деякі з багатьох включених програм:​**\\
-Cartes du Ciel/​Skychart надає доступ до великої колекції небесних атласів. Це програмне забезпечення надає великий діапазон можливостей для вивчення небесних об'​єктів:​ режим віртуальної обсерваторії,​ підтримка протоколу SAMP, перетворення текстових каталогів для графічного відображення за допомогою вбудованого CatGen (генератор каталогів). Він також містить небесний атлас HNSKY, який має функцію управління телескопом через INDI сервер. INDI сервер та управління приводами обладнання запускаються через INDI starter.+Cartes du Ciel/​Skychart надає доступ до великої колекції небесних атласів. Це програмне забезпечення надає великий діапазон можливостей для вивчення небесних об'​єктів:​ режим віртуальної обсерваторії,​ підтримка протоколу ​[[http://​www.ivoa.net/​documents/​REC/​App/​SAMP-20090421.html|SAMP]], перетворення текстових каталогів для графічного відображення за допомогою вбудованого CatGen (генератор каталогів). Він також містить небесний атлас HNSKY, який має функцію управління телескопом через INDI сервер. ​[[http://​www.indilib.org/​develop/​developer-manual/​92-indi-server.html|INDI сервер]] та управління приводами обладнання запускаються через INDI starter.
  
 Віртуальний атлас Місяця розроблено для вивчення Місяця. Віртуальний атлас планет дозволяє вам дослідити Меркурій,​ Венеру та Марс. Якщо ви хочете створити роботизовану обсерваторію,​ ви можете використати KStars, програму,​ яка має великий набір необхідних інструментів. Віртуальний атлас Місяця розроблено для вивчення Місяця. Віртуальний атлас планет дозволяє вам дослідити Меркурій,​ Венеру та Марс. Якщо ви хочете створити роботизовану обсерваторію,​ ви можете використати KStars, програму,​ яка має великий набір необхідних інструментів.
Line 18: Line 18:
 Lin_guider та PHD2 використовуються для автоматичного гідування під час астро-фото сесій. Lin_guider та PHD2 використовуються для автоматичного гідування під час астро-фото сесій.
  
-WxAstroCapture,​ Audela та oaCapture використовуються для фотографування Місяця та планет,​ тоді як CCDciel, GoQat, OpenSkyImager,​ Audela та KStars використовуються для фотографування об'​єктів далекого космосу. Підтримка цифрової камери здійснюється через бібліотеку libgphoto2. Її також використовує Entangle, програма керування камерами,​ а також один з драйверів INDI. Обробка астрономічних зображень зроблена через AstroimageJ,​ Siril, THELI GUI, Lxnstack, ImPPG, GCX, C-Munipack, Stackistry, Regim, MicroObservatoryImage. Для аналізу та редагування *.FITS встановлено SAODS9, fv FITS Editor, APT, Aladin, nip2.+WxAstroCapture,​ Audela та oaCapture використовуються для фотографування Місяця та планет,​ тоді як CCDciel, GoQat, OpenSkyImager,​ Audela та KStars використовуються для фотографування об'​єктів далекого космосу. Підтримка цифрової камери здійснюється через бібліотеку ​[[http://​gphoto.org/​proj/​libgphoto2/​|libgphoto2]]. Її також використовує Entangle, програма керування камерами,​ а також один з драйверів INDI. Обробка астрономічних зображень зроблена через AstroimageJ,​ Siril, THELI GUI, Lxnstack, ImPPG, GCX, C-Munipack, Stackistry, Regim, MicroObservatoryImage. Для аналізу та редагування *.FITS встановлено SAODS9, fv FITS Editor, APT, Aladin, nip2.
  
 Для пошуку та дослідження змінних зірок є дві програми,​ C-Munipack та Vstar. Менеджер спостережень виконує роль планувальника спостережень та запису журналу. Для пошуку та дослідження змінних зірок є дві програми,​ C-Munipack та Vstar. Менеджер спостережень виконує роль планувальника спостережень та запису журналу.
uk/start.txt · Last modified: 2018/02/05 22:06 by oleh