User Tools

Site Tools


uk:start

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Last revision Both sides next revision
uk:start [2018/02/05 22:03]
oleh
uk:start [2018/02/05 22:05]
oleh
Line 18: Line 18:
 Lin_guider та PHD2 використовуються для автоматичного гідування під час астро-фото сесій. Lin_guider та PHD2 використовуються для автоматичного гідування під час астро-фото сесій.
  
-WxAstroCapture,​ Audela та oaCapture використовуються для фотографування Місяця та планет,​ тоді як CCDciel, GoQat, OpenSkyImager,​ Audela та KStars використовуються для фотографування об'​єктів далекого космосу. Підтримка цифрової камери здійснюється через бібліотеку libgphoto2. Її також використовує Entangle, програма керування камерами,​ а також один з драйверів INDI. Обробка астрономічних зображень зроблена через AstroimageJ,​ Siril, THELI GUI, Lxnstack, ImPPG, GCX, C-Munipack, Stackistry, Regim, MicroObservatoryImage. Для аналізу та редагування *.FITS встановлено SAODS9, fv FITS Editor, APT, Aladin, nip2.+WxAstroCapture,​ Audela та oaCapture використовуються для фотографування Місяця та планет,​ тоді як CCDciel, GoQat, OpenSkyImager,​ Audela та KStars використовуються для фотографування об'​єктів далекого космосу. Підтримка цифрової камери здійснюється через бібліотеку ​[[http://​gphoto.org/​proj/​libgphoto2/​|libgphoto2]]. Її також використовує Entangle, програма керування камерами,​ а також один з драйверів INDI. Обробка астрономічних зображень зроблена через AstroimageJ,​ Siril, THELI GUI, Lxnstack, ImPPG, GCX, C-Munipack, Stackistry, Regim, MicroObservatoryImage. Для аналізу та редагування *.FITS встановлено SAODS9, fv FITS Editor, APT, Aladin, nip2.
  
 Для пошуку та дослідження змінних зірок є дві програми,​ C-Munipack та Vstar. Менеджер спостережень виконує роль планувальника спостережень та запису журналу. Для пошуку та дослідження змінних зірок є дві програми,​ C-Munipack та Vstar. Менеджер спостережень виконує роль планувальника спостережень та запису журналу.
uk/start.txt · Last modified: 2018/02/05 22:06 by oleh