User Tools

Site Tools


Sidebar
Last news:

changelogUbuntu Astronomy is a free Live DVD distributive designed for astronomy amateurs.


uk:start

Astronomy Linux DVD

WARNING! You can install and use this distribution without any guarantees.

We are do NOT responsible for the loss of data from your computer during installation of the distribution, as well as during its testing or/and using!

Astronomy Linux - це 64-бітний завантажувальний DVD, заснований на Ubuntu Linux 16.04 LTS (подовжений термін підтримки) mini.iso.

Цей дистрибутив розроблений для аматорів астрономії, знайомимх з операційною системою Linux Ubuntu. Його можна вільно завантажувати та використовувати. Він завантажується як файл *.iso, та містить багато різних типів програм.

Ви можете спробувати його без постійної інсталяції на жорсткий диск кількома способами. Образ *.iso створює завантажувальний DVD. Завантажте образ *.iso та встановіть його на DVD або на USB флеш накопичувач. Завантажтесь з нього, і він буде працювати не впливаючи на на вашу поточну систему. Пробуйте програми, але на ваш жорсткий диск нічого записано не буде.

Крім того, ви можете інсталювати його на віртуальній машині під операційною системою вашого комп'ютера. Наприклад, VirtualBox доступний як на Linux, так і на Windows. Як тільки його встановлено, завантажений файл *.iso може бути запущений як DVD та інстальований на віртуальній машині. Відтепер його можна запустити і спробувати. В цьому випадку дані також можуть бути збережені.

Деякі з багатьох включених програм:
Cartes du Ciel/Skychart надає доступ до великої колекції небесних атласів. Це програмне забезпечення надає великий діапазон можливостей для вивчення небесних об'єктів: режим віртуальної обсерваторії, підтримка протоколу SAMP, перетворення текстових каталогів для графічного відображення за допомогою вбудованого CatGen (генератор каталогів). Він також містить небесний атлас HNSKY, який має функцію управління телескопом через INDI сервер. INDI сервер та управління приводами обладнання запускаються через INDI starter.

Віртуальний атлас Місяця розроблено для вивчення Місяця. Віртуальний атлас планет дозволяє вам дослідити Меркурій, Венеру та Марс. Якщо ви хочете створити роботизовану обсерваторію, ви можете використати KStars, програму, яка має великий набір необхідних інструментів.

Stellarium, Celestia, Digital Universe, BoPlanets, Where Is M13 - це програми-планетарії та інтерактивні мапи нічного неба.

Lin_guider та PHD2 використовуються для автоматичного гідування під час астро-фото сесій.

WxAstroCapture, Audela та oaCapture використовуються для фотографування Місяця та планет, тоді як CCDciel, GoQat, OpenSkyImager, Audela та KStars використовуються для фотографування об'єктів далекого космосу. Підтримка цифрової камери здійснюється через бібліотеку libgphoto2. Її також використовує Entangle, програма керування камерами, а також один з драйверів INDI. Обробка астрономічних зображень зроблена через AstroimageJ, Siril, THELI GUI, Lxnstack, ImPPG, GCX, C-Munipack, Stackistry, Regim, MicroObservatoryImage. Для аналізу та редагування *.FITS встановлено SAODS9, fv FITS Editor, APT, Aladin, nip2.

Для пошуку та дослідження змінних зірок є дві програми, C-Munipack та Vstar. Менеджер спостережень виконує роль планувальника спостережень та запису журналу.

Дізнайтесь більше у Документації.

Диск “ASTRONOMY LINUX 16.04” 64-BIT є вільним для завантаження, розповсюдження та використання.

Сторінка проекту на Facebook: https://www.facebook.com/astronomylinux/
Новини: https://twitter.com/AstronomyLinux/

uk/start.txt · Last modified: 2021/03/01 13:31 by oleh